LEDEN 2021

Šťastný nový rok, naši milí krajánci!

 

Všichni asi doufáme, že letošní rok 2021 bude lepší než ten minulý. Máme za sebou velmi neobyčejný a zvláštní rok, který nám do života vnesl spoustu nepříjemností, nepohody a mnohdy i strachu. Zdánlivě dvě obyčejné dvojky a nuly dokázaly jak mávnutím kouzelného proutku proměnit naše životy k nepoznání. Doslova ze dne na den jsme zjišťovali, že již dávno neplatí nic z toho, co jsme doposud brali jako samozřejmost, rychle jsme se učili žít jinak a objevovat nové příležitosti.

 

Buďme optimisti, rok 2021 bude lepší! Bude, prostě bude! Tak či tak, už nyní vám můžeme slíbit, že se s časopisem Krajánek máte na co těšit. Bude i nadále vaším kamarádem a parťákem do nepohody. Také v roce 2021 budeme společně objevovat, poznávat a bavit se. Čeká na vás spousta zajímavého čtení a zábavy, my přidáme několik novinek a dál budeme šířit krásný český jazyk napříč celým širým světem.

 

Otevíráte první číslo roku 2021, mezitím my všichni v redakci už pilně pracujeme na číslech dalších a věřte, že to bude jízda, protože nás dobrá nálada neopouští a s elánem nám vlastním přichází i spousta dobrých nápadů.

 

ČTĚTE VE ČTENÁŘSKÉ SEKCI WWW.KRAJANEKVESVETE.CZ